Tegime kuivtrenni Padise MOBO (mobiiliorienteerumine) rajal pühapäevaseks Jüripäeva seiklus Padisel sündmuseks.

Kuigi rada tuleb hoopis teine, kui MOBO oma, veendusime üldiselt, et rajapõhjad peaksid, ilmakaared oleks endiselt samad ja leppisime kokku, et tuleb ilus ilm.

Alguses mõtlesin, et jagan pühapäevast üritust reede õhtul, mis võiks olla Facebooki üritusturunduse jagamispõhimõtete valemis parem aeg kui praegu… sai siiski

emotsioon võitu. Teisest küljest lendas ka ootusärevus ja soov lihtsalt jagada sisse, sest tõesti tuleb ülivinge päev. Eelmisel aastal oli megaäge, aga sel aastal saab sündmus tuuni juurde ning

tegevusi jagub kõigile (seilklusorienteerumine, lasterada, cornhole turniir).

Rääkisin täna seikluste maailmameistri ja pühapäevase rajameistri Sander Linnus`ega – mõeldud on nii suuremate kui ka väiksemate peale, üksikute seiklushuntide kui ka seikluspuntide peale.

Ühe osa üritusest moodustab loosiauhindade kuulutamine ja jagamine. Ma päris ära ei spoili, mis auhinnad on, aga viitan tekstisiseselt niisama jutujätkuks 😃 (M.V.Wool, Puidubutiik, RUMMU Quarry, Treppoja Sahver, Trepimäe, MOMU, Kloostrimetsa, Amandus Adamson, Ivo Linna).

Sõber Marju Piirimägi rääkis, et nemad ootavad samuti pühapäeva väga. Eriti tema poeg, kes oli kindlalt meelt avaldanud, et sünnipäevale mineku asemel tulevad nad raudselt Padisele seiklema.