Discgolf

Discgolfi trennid

Discgolfi jätkusuutlikus sõltub meist endist ja MEIE tehtud otsustest. Palju on sahisenud teema, miks ei tegeleta meil noortega, kes justkui peaks olema järelkasv, elu õied jne.
Asi on väga lihtne 🫵

Selleks, et tegeleda noortega peab olema noori, peab olema vanemaid ja vanavanemaid, ke neid suunavad ja neile vajaliku toe tagavad.
Discgolf on suuresti sotsialiseerumise koht ja järjepideva tegutsemise tagab õlgõla tunne, vähe on neid, kes sellega üksi ja pikema perioodi jooksul tegeleda suudaksid. Vaatame kas või Kristin ja Silver ning nende kogukond, Keiti ja Marger ning nende kogukond. Asju tehakse koos, toetutakse teineteisele, discisõpradele ja järgijaile – asja aetakse koos.

Tuleme nüüd tagasi noorte juurde, see on seltskond, keda on tunduvalt keerulisem ohjata kui juba täiskasvanud isikuid ja seeläbi on paras katsumus leida endas see julgus ja motivatsioon nendega tegeleda. Aga tegelemist nad vajavad, vajavad samamoodi mõtlejaid, samavanu ning sama eesmärgiga inimesi enda ümber.

Mäletan aega kui minu kadunud vanaema mind käe kõrval tantsutrenni talutas, ei saanud ma algul sellest aru, miks need trennid võistlused asjad… Hiljem aga nautisin vilju, tasakaal, tantsuoskus, kehaline võimekus jne.

Discgolfis on peaaegu kõik need elemendid, kuid tantsuoskus asendub värske õhu ja linnulauluga.

Siinkohal tuleb nüüd sinu panus, kui sul on või tead, kellel võiks olla 12-15 a. põnn või tirts, kellele sooviksid eeltoodud kogemust, siis jaga seda postitust või kirjuta mulle otse Tommy Markus “õpetme koos lapsele discgolfi”

Teeme koos midagi ära, aita noor discgolfile lähemale, see saab olema äge teekond 🤗
PS. hetkel kogume huvilisi, õppimist alustame aprillis