Jalgrattanädal 2024

.. toimub Eestimaa terviseradadel ja teedel 3.-9. juuni 2024! Selle nädala jooksul korraldavad treenerid, instruktorid, endised ja tänased tipud, aktiivsed harrastajad ning spordiklubid üle Eesti tasuta jalgrattasõite.

LIITU JALGRATTANÄDALAGA! Muidugi on ka Team Lääne-Harju mõjuisik Valdo Jahilo meiega! 🚵‍♂️ Valdo Jahilo korraldatud jalgrattasõit läbi Pakri poolsaarel oli imeline gravel/MTB sõit, kus nautisime head ilma ja rõõmsaid osalejaid. 🌞 Suured tänud kõigile, kes võtsid vaevaks velosuksu selga istuda ning ühiselt veerema tulla!

🗣️Mõjuisik Valdo kommentaar: “Sõit läks kenasti, kulgesime rahulikus tempos, et vähemkogenud liitujad kenasti grupis püsiksid. Kas osalejat olid Paldiskist, üks Keilast, üks Vääna-Jõesuust ja kaks Tallinnast. Tore oli inimestel omavahel tuttavaks saada – aga eks sport ja üheskoos liikumine ju liidab inimesi. Mitmetel oli see esimesi kordasid Paldiskit ratta seljas külastada. Kiideti pankranniku ilusaid vaateid ja väiksemaid teid, mida esmakordselt avastati.

🌳 Õnneks oli ka ilm meie poolt, prognoositud vihma ega tuult õnneks me tunda ei saanud ja kogu sõit oli nagu suvine puhkus sadulas. Oli neid, kes tulid kruusarattaga, maastikuratastega kui ka ca 40 aasta vanuse retrorattaga.

🚲 Kokku saime kenakesed 23 kilomeetrit. Veidi muutsin trassi lühemaks, et me lubatud kahe tunnisesse ajaraami ära mahuksime.”

Aitäh kõigile, kes võtsid vaevaks velosuksu selga istuda ning ühiselt veerema tulla! Jätkame liikumist ja naudime rattasõitu ka edaspidi! 🚴‍♂️🚴‍♀️