Jüripäeva Seiklus Padisel

Põnev rada, mõnus vaib, ajaloolised kohad, ägedad inimesed, ilus ilm. Sellised üksikud sõnad, mis aitavad võibolla veidi täna toimunud Padise seiklusorienteerumist edasi anda.
No tõeliselt äge ja meeldejääv üritus oli. Sellist sportlikku laadi üritust võib pidada küll selliseks, mis sobib kõigile – kes tahab super aega joosta, kes tahab perega aega veeta, kes tahab ilma nautida, kes tahab hasarti. Kõike neid soove katab selline üritus nagu täna.
Me käisime ise ka tütrega punkte kogumas ja see pakkus vaimustust ja tähtsat tunnet, kui punkt sai leitud ja kiibiga loetud. Lisaks aitas plika pärast loosimisel kaasa (võitis ka ise loosiga).

Kõige kiiremale oli auhinnaks Anne KoogiKodu isomassive ja meeletult maitsev (umbes 2 kilone) bežeerull. NB! Anne KoogiKodu ja bežeerull on väga solid põhjused, miks Paldiskit külastada. Lisaks oli kuhjaga loosiauhindu (RUMMU Quarry I Prison perepiletid, M.V.Wool kalatooteid, MOMU muuseumikülastused, Treppoja Sahveri head, jpm). Täiega hea meel on, et meil on sellised ettevõtjad, kellele lähevad sellised üritused korda ja on nõus panustama. Suur tänu koostöö eest Marje Kidron ja Padise klooster, kes eelmise aasta lõpus käisid välja mõtte midagi lahedat jüripäeval teha. Tunne ütleb küll, et see õnnestus ja järgmisel aastal kindlasti teeme seda jüripäeval jälle. Suur tänu rajameister Sander Linnus , hea tuju ja meeleolu eest Aare Jamnes ja Madis Vaikmaale üritusele kaasa aitamast.
Padise on niivõrd hea ja ilus paik, et seda hindavad ning siinseid üritusi ootavad kõik seiklejad. Nagu ka ühel pildil näha, siis üks onu oli suusakeppidaga ja talveriietes – ta oli seal juba 12.märtsist saati, mil Padisel toimusid Tallinna meistrivõistlused suusaorienteerumises.