Kloogaranna vollepäev

⚡️Mati Vetevoolu mälestusturniiri finaalipäeval toimub ka Radiuse harrastajate turniir ja LUUV-i 1000-eurose auhinnafondiga QKOTC-turniir! ⚡️

Hea meel on öelda, et tänavu on tõesti suisa kõigil vollesõpradel võimalus end tipptasemel võistlusväljakutel proovile panna, sest juba sel laupäeval, 22. juunil, toimub Kloogarannas Mati Vetevoolu mälestusturniiri raames ka Radiuse harrastajate turniir ja QKOTC-turniir.

Kellele need võistlused on mõeldud?

👉Radiuse harrastajate turniir on mõeldud tõesti täiesti igaühele, kel soov end proovile panna. Takistusi ei ole – lihtsalt tule ja naudi! Registreerimislehe leiad www.beach44.ee‘st. Auhinnad panevad välja Beach44 toetajad ja turniiri viib läbi Normid liival võistlussarja boss Kadri Lahi.

👉LUUV-i QKOTC-turniir on mõeldud kõigile neile, kes Mati Vetevoolu mälestusturniiril (EEVZA) poolfinaali ei pääsenud ehk mõnes varasemas faasis välja langesid. Nii pakume kõigile tasemel mängijatele võistlusväljundi ka finaalipäeval. Turniiril osalemisest anna kahe esimese võistluspäeva jooksul teada peakohtunik Meelis Pikkpõllule või Nils Rühkale. QKOTC-turniiri auhinnafond on 1000 eurot.

Pärast harrastajate turniiri ja QKOTC-turniiri lõppu saavad kõik osalejad soovi korral jääda vaatama ka Mati Vetevoolu mälestusturniiri medalimänge. 🏟