Lääne-Harju valla päev

Igal tublil vallal on aasta jooksul oma päev, nii ka loomulikult meie vallal ja sel aastal saabki see tradtsioon alguse. Rohkemgi veel – Lääne-Harju valla päev ning sellele järgnev Muinastulede Öö saavad ühiseks suureks suve lõpu sündmuseks 26.augustil Kloogarannas. Ühel platsil saavad kokku valla kogukond, sport, kultuur ja ettevõtlus.

Päevane programm kell 12-16

Liikumisprogarmm – meie valla spordiklubid ja ühendused on kokku pannud meeleoluka ja aktiivse liikumisprogarmmi, mis sobib igale vanusele, sportlikule vormile ja oskustele. Liikumist toetab Rõõmu Kaubamaja, kõik osalejad saavad pärjatud.

Kultuuriprogramm – suurel laval esinevad kollektiivid üle terve valla, saab laulu, tantsu ja pillimängu. Päeva peaesineja Laikrete perebänd.

Lastealal saab sõita ponidega, tiirelda karusselil, ronida seinal, hüpata batuudil, keerelda hiigelpallides või limpsida jäätist. Lasteala muudab magusamaks Premia.

Laadalt saab kaasa osta värsket toidukaupa, kvaliteetset käsitööd, populaarseid laadakaupu ning muidugi õhupalle.

Toidualal ootavad Teid meie piirkonna tublimad tegijad ja mõned külalised ka kaugemalt. Pakkumiste hulgast leiab kõike: šašlõkki, burksi, wrapi, hot dogi, cubanosid, krõpse, pirukaid ja värskendavaid jooke.

Esmakordselt toimuval miniMessil tutvustavad ennast ja oma tegemisi meie valla pärlid: turismimagnetid, nutikad elanikud, põnevad algatused, kohalikud kogukonnad. Soovid ise ka osaleda, anna teada!

Loomulikult ÕNNELOOS – iga loos võidab, auhindadeks taaskord meie oma valla ettevõtete ja asutuste meened ning kinkekaardid!

Õhtust osa alustab kell 19.00 esmakordselt toimuv Lääne-Harju pika laua piknik – parim viis veeta meeleolukas ja maitsev õhtu naabrite, sõprade või perega. Lauda võib tulla oma toiduga, osta kohapealt või tellida ette spetsiaalselt selleks õhtuks kokku pandud piknikukarp meie piirkonna toidutootjate parimate ampsudega.

Laua palume ette broneerida ja karbi ette tellida.

Õhtu lõpetab Muinastule süütamine ja Pur Muddi kontsert, erikülaline Grete Paia.

Rohkem infot https://vallapaev.weebly.com/