Õnnelik spordilaps

✋ Hea grupiliige! Alustasin koostööd ⚽️ Eesti Jalgpalli Liiduga, kellega viime 12. juunil läbi esimese koolituse, mis suunatud kõigile, kes puutuvad kokku laste ja noorte jalgpallivõistlustega.

👉 Koolitusel käsitletavad 5 põhiteemat:
Lapsevanema sekkumine oma lapse mängu spordivõistlustel.
Kohtuniku sõimamine laste spordivõistlustel lapsevanema poolt.
Lapsevanema sekkumine treeneri töösse laste spordivõistlustel.
Lapsevanemate sõim vastasvõistkonna lapsevanemate suunal.
Lapsevanema ja lapse vestlused autos pärast mängu.

Ennekõike on koolitus üles ehitatud spordiklubidele ja seal tegutsevate laste vanematele, aga osalema on oodatud ka kõik treenerid, kohtunikud ja teised jalgpalli ametiisikud.
EJLi koolitusosakonna juhataja Jan Harendi sõnul on teemapüstitus jalgpallis olulisel kohal. „Taavi Sumberg on nii raamatu kui koolitussarja välja töötamisel teinud tänuväärset ja Eestis ainulaadset tööd. Kahtlemata tasub seda kuulama tulla kõigil, kes laste ja noorte jalgpalliga ükskõik millises rollis kokku puutuvad, sest turvaline ja motiveeriv keskkond on sportliku eluviisi propageerimisel äärmiselt tähtsal kohal,” ütles Harend.

Koolitus „Õnnelik spordilaps” toimub A. Le Coq Arena, Jalgpalli 21, EJLi koolitusklassis 12. juunil kell 14.00–17.00. Koolitus on kõigile osalejatele tasuta ning sellel osalevatele treeneritele täiendkoolitustunde ei omistata.

Registreeri koolitusele: https://eris.jalgpall.ee/