Paldiski elamusspordipark on avatud

🥳Paldiski elamusspordipark on ametlikult avatud! Nii tänased demosõitjad kui pumptracki juba ammu oodanud kohalikud noored kiitsid lained ja kurvid heaks! Pumptrackist ja rularajast koosneva elamusspordipargi avas vallavanem Jaanus Saat ning juhtis Keerdtrepp Mikael.

Meie park on ainulaadne, sest omavahel on ühendatud betoonist rulapark ja asfaltkattega „pumptrack”, mis annavad kokku sõidu mõistes ideaalse terviku. Pumptrackil saab sõita jooksurataste, tõukerataste, rulade, rulluiskude ja BMX ratastega, seda vanusest sõltumata!Avamisel tänasime kõiki, kes tolles projektis õla alla panid.

Toome nad siinkohal ka välja: Meie valla avaliku ruumi spetsialist Madis Vaikmaa ja Lääne-Harju Spordikeskuse projektijuht Jürgen Lepp. BETOONDETAIL RULAPARGID, kes kaasas pumptracki projekteerimiseks Eesti kogenuima selletaoliste projekteerija ja ehitaja pumptracks.eeSee elamusspordiplats sai võimalikuks tänu meiega samu väärtusi kandvatele ettevõtetele CRONIMET Nordic OÜ ja Alexela. On igati keskkonnakuule asjakohane ära märkida, et sarnaselt rohevallale on mõlemad ringmajandusele rõhuvad ettevõtted. Seega jagame mitmeid ühiseid väärtusi, alustades noorte vabaaja veetmise võimaluste soodustamisest kuni keskkonnahoiuni välja.Projekti maksumus 91 038 eurot, millest 51 120 eurot rahastati läbi Pria LEADER meetme. Kohalikud ettevõtjad toetasid 30 000 euroga ja ülejäänud osa vallavalitsus.

Rohkem pilte: https://bit.ly/3ojVWLF