Red Bull - Slack Warrior

Red Bull Slack Warrior / Rummu

Jaan Roose ja Red Bull Events kavandavad Rummul midagi väga ägedat … 🤘

Red Bull Slack Warrior toob Rummu karjääri kokku 12 maailma parimat slacklinerit kümnest erinevast riigist. Lisaks Eesti võistlejatele tulevad sportlased ka näiteks Brasiiliast, Tšiilist ja Saksamaalt.
Tegemist on 1vs1 võistlusega, kus sportlased lastakse rajale kahekesi ning rõhk on trikitamise asemel kiirusel ja osavusel.Esimestes voorudes võisteldakse aja peale ning oluline on läbida rada ja takistused võimalikult kiiresti vette kukkumata. See tähendab, et esimestes voorudest liigutakse edasi parimate aegade põhjal, finaalides näeme aga alles jäänud võistlejaid võistlemas selle peale kes enne raja lõppu jõuab.Unikaalse veekogu peale ehitatud rada on kokku pandud erinevatest slacklinedest ja elementidest. Võistlust viib läbi Friedi Kühne, mitmekordne maailmarekordi hoidja highline’is ja kui tegemist on nii kihvti seltskonnaga siis saab garanteerida, et tuleb adrenaliinirohke ja põnev võistlus.Hoia üritusel silma peal, sest jagame siin ja ka @redbullestonia Instagrami kontol olulist infot nii ürituse, osalejate kui ka muu põneva kohta. Üritus on kõigile tasuta!
www.redbull.ee/slackwarrior****Red Bull Slack Warrior brings together 12 of the best Slackliners from ten different countries. The event, that takes place in the Rummu quarry, will host participants from Estonia but also for example from Brazil, Chile and Germany.
The competition has a 1vs1 format, where the athletes will be on the track two people at the time and the focus is on speed and agility instead of the traditional tricks.In the first rounds the athletes will compete against time and it is important to cross the track and obstacles as quickly as possible without falling into the water. This means that the first rounds will be advanced according to the best times, but in the finals, we will see the remaining competitors competing against who will finish the track first.Built on the unique blue lagoon of Rummu quarry, the trail is assembled from various slacklines and elements. The competition is hosted by Friedi Kühne, a multiple world record holder in highline. When the company is this good, it’s guaranteed that there will be an adrenaline-filled and exciting competition.Keep an eye on the event, because we will be sharing important information about the event, participants and other exciting things here and on our @redbullestonia Instagram account.The admission to the event is free for everyone!
www.redbull.ee/slackwarrior