Rumm veepark

Rummu karjääri uhiuus veepark.

Rummu LOOS 💙Pole veel plaane nädalalõpuks? Või suveks? Meil on sulle häid võimalusi jagada! 💦 Rummu karjääris on avatud uhiuus veepark. Tule proovi järgi! Iga tund lubame uue pundi hullama ja kellel energiat üle, saab järgmise tunni poole hinnaga jätkata.🍦 Suvekohvik pakub head-paremat süüa, mitu külmikutäit jäätist ja erinevaid karastavaid jooke! Kui tuled seltskonnaga päeva nautima, telli piknikukorvid mugavalt ette ja naudi hetke!

⛓️ Murru vangla ekskursioonid! Nädalalõppudel regulaarsed tuurid päris giidiga (est, rus) ja audiogiididega (est, eng, rus). Vaata ekskursioonide aegasid meie veebist ja osta pilet ette!⛰️ Saad matkata mäkke ja nautida vaateid või meie sõprade juures Rummu Seikluskeskuses sukelduda, snorgeldada, rentida kanuud või SUP lauda. Kõlab nagu oleks siin tegevusi lausa mitmeks päevaks! Meie oleme alanud suvest igati põnevil, väravad on iga päev avatud (kella 10-21ni), päike paistab ja karjäär on laguun! Kuidas sul tunne?

Kes on see julge sõber, kellega Rummus see suvi:🙋‍♀️🙋‍♂️ käid karjääris ujumas?🙋‍♀️🙋‍♂️ lähed veeparki rabelema?🙋‍♀️🙋‍♂️ pead karjääris pikniku?🙋‍♀️🙋‍♂️ käid vanglatuuril?Anna siin postituse all sitkematest sõpradest märku ja loosime juba laupäeval (12.06), välja RUMMU Quarry | Prison auhindu:💙 pääsmed veeparki (4 x 4’le)💙 piknikukorvid kohvikusse (2 x 2’le)💙 pileteid vanglatuuridele (4 x 4’le)💙 päevapiletid karjääri (4 x 4’le)Tule Rummu!📷 aitäh @augarturphoto#rummu#rummuquarry#visitrummu#visitharju#rummukarjäär#rummuwaterpark#rummucafe#rummusummer