Sooduspakett

Võtsime vallas kasutusele sooduspaketi eesliinitöötajatele ja kaitseväelastele!

Kümmekond Lääne-Harju vallas tegutsevat asutust ja ettevõtet on ühinenud meie initsiatiiviga pakkuda kaitseväelastele ja elutähtsate teenuste osutajaile oma teenuseid soodushinnaga. Tollega väljendame tänu nende vastutusrikka töö eest ning kutsume ühtlasi avastama Lääne-Harju valda!

“Kõigepealt tuli idee uurida meie ettevõtjatelt, kas sellisel ideel oleks nende tugi taga ning peale positiivset tagasisidet otsustasimegi kokku panna sellise soodustuste paketi. Nii saavad kaitseväelased, päästjad, politseinikud ja kiirabitöötajad päris mitmes toitlus- ja majutuskohas ning kultuuriasutuses käia tavapärasest soodsamatel tingimustel,” selgitab Lääne-Harju vallavanem Jaanus Saat.

Soodustus kehtib kõigile Eestis töötavatele eesliinitöötajatele ning sõjaväelastele. Eesti Kaitsevägi Politsei- ja PiirivalveametPäästeamet

Soodustustega on esialgu liitunud Lääne-Harju SpordikeskusPadise kloosterPadise KastellArvo Pärdi Keskus / Arvo Pärt CentreAnne KoogiKodu, Paldiski Fitness, Peetri Pizza LaulasmaaPaekalda Puhkekeskus / Veespordi- ja ElamuskeskusOtt&Matilda-Laulasmaa Kohvik, Paldiski Lõunasadama kohvik, Padise Mõis / Padise ManorRUMMU Quarry I PrisonKallaste Talu – Turismitalu & Holiday Resort, Justi Holidayhouse, Padise KärjekülaTavern Peetri Toll, Pilveprojekt Oü, Unolik täispuitmööbelefood.eehttps://www.haldusteenus.ee/.

PS! Nimekiri täieneb jooksvalt ning kel huvi paketiga liituda, see palun kirjutab meile!

Loe rohkem: https://bit.ly/3VsHAJ5