Spordikool KETS

Laulasmaa kossupoistelt väga tubli 4. koht üleriigiliselt 8-9 klassi 3×3 korvpalli rahvaliiga festivalilt Paides.

Laulasmaa kool oli väljas seekord kahe võistkonnaga. Kokku osales üldse 13 võistkonda . Loosi tulemusena sattusid mõlemad võistkonnad samasse alagruppi, Ehk saadi maha pidada korralik lahing ka omavahel.

Laulasmaa kool I võistkonnale ja Laulasmaa kool II võistkonnale lisaks ,oli alagrupis Paide Hammerbeck Põhikooli III võistkond. Edasi veerandfinaali said kaks parimat tiimi. Laulasmaa I läbis alagrupi puhaste paberitega võites nii Paidet ja kui Laulasmaa II võistkonda. Laulasmaa II võistkond kaotas ülinapilt (3:4) Paidele ning sellega nende teekond lõppes.
Veerandfinaal Paide HPK II võistkonna vastu kujunes kujunes tõeliseks thrilleriks, kus mäng läks lisaajale ning otsustava viske tabas Trevor ning viis Laulasmaa poisid poolfinaali.
Poolfinaalis tulid vastu Kanepi kooli poisid. Mäng oli väga tasavägine ja võitluslik. Lõpu poole läksid vastased paari punktiga ette ning Rasmusel oli võimalus lõpus mäng viigistada. Vise tabas, aga kahjuks oli jalg kolmepunktijoone peal (3×3 korvpallis 2 punkti joon) ning vastu tuli võtta ülinapp 12:13 kaotus.

Kolmanda koha kohtumiseks enam padruneid ei jätkunud ning 5:8 tulemusega Paide H.H Põhikooli vastu tuli igati tubli 4. koht.
Mõlema võistkonna poisid mängisid üle ootuste hästi, arvestades, et trenni pole tehtud veel 3 kuudki. Punkte tuli kõvasti ja võitlust ning tahtmist oli palju.

Pildil: Laulasmaa I võistkond (Trevor, Joosep ja Rasmus) ja Laulasmaa II võistkond (Rainer, Märt, Martin).

Võistkondi juhendas: Silver Allik.

laulasmaakool #laulasmaa #spordikoolkets #3x3korvpall