rummu patarei sisesuund

Otsid põnevust – Rummu Patarei sisesuund

Juba järgmisel nädalal on võimalik seigelda Rummus endise vangla hoonetes ja territooriumil. Tegemist on sportliku üritusega, kus orienteerumine toimub põnevates hoonetes ja nende vahel. Kaardil/ hoonete plaanidel on näidatud kontrollpunktid, mis tuleb läbida näidatud järjekorras vabalt valitud tempos.

Registreerimine: https://osport.ee/calendar/Event/18954 või kirjuta aadressile midnurm@gmail.com

rummu takistusjooks

Battle For Life / Rummu takistusjooks

Suurepärane võimalus enda proovilepanekuks on 31.07.21 toimuval Rummu takistusjooksul 💪😎Juhul, kui soov üritusele vabatahtlikuna appi tulla, siis anna endast märku 👉 (Jürgen Lepp, 553 8113)
Battle For Life
Lääne-Harju vald RUMMU
Quarry Prison

Battle For Life x Rummu

Klubi Battle For Life sai ametlikult loodud aastal 2021, kuid selle juured ulatuvad aastasse 2016 kui takistusjooksu autoril ja eestvedajal Aleksandr Afanasjevil tuli mõte teha Eestimaa pinnal uus takistusjooksude sari.

Vaata: https://battleforlife.ee/

Fiba 3 vs 3 Kloogaranna

Alexela 3×3 Kloogaranna 2021

Alexela 3×3 korvpalli Eesti meistrivõistluste etapp Kloogaranna korvpalliplatsil meeste amatööride ja U18 noormeeste võistluskategoorias. Mängude algus kell 11:00.

Osalustasu: 30 eurot (U18), 60 eurot (amatöörid) võistkonna kohta.

Rahalised auhinnad mõlemas kategoorias:
I koht: 500 eurot
II koht: 300 eurot
III koht: 200 eurot
Muusikat mängib 𝐃𝐣 𝐒𝐥𝐚𝐦.

Etapile registreerimine: play.fiba3x3.com NB! Võistkondade arv on piiratud (max 12 kategoorias).

Korraldaja: Lääne-Harju Spordikeskus, jyrgen.lepp@spordikeskus.laaneharju.ee, tel: 553 8113

Rumm veepark

Rummu karjääri uhiuus veepark.

Rummu LOOS 💙Pole veel plaane nädalalõpuks? Või suveks? Meil on sulle häid võimalusi jagada! 💦 Rummu karjääris on avatud uhiuus veepark. Tule proovi järgi! Iga tund lubame uue pundi hullama ja kellel energiat üle, saab järgmise tunni poole hinnaga jätkata.🍦 Suvekohvik pakub head-paremat süüa, mitu külmikutäit jäätist ja erinevaid karastavaid jooke! Kui tuled seltskonnaga päeva nautima, telli piknikukorvid mugavalt ette ja naudi hetke!

⛓️ Murru vangla ekskursioonid! Nädalalõppudel regulaarsed tuurid päris giidiga (est, rus) ja audiogiididega (est, eng, rus). Vaata ekskursioonide aegasid meie veebist ja osta pilet ette!⛰️ Saad matkata mäkke ja nautida vaateid või meie sõprade juures Rummu Seikluskeskuses sukelduda, snorgeldada, rentida kanuud või SUP lauda. Kõlab nagu oleks siin tegevusi lausa mitmeks päevaks! Meie oleme alanud suvest igati põnevil, väravad on iga päev avatud (kella 10-21ni), päike paistab ja karjäär on laguun! Kuidas sul tunne?

Kes on see julge sõber, kellega Rummus see suvi:🙋‍♀️🙋‍♂️ käid karjääris ujumas?🙋‍♀️🙋‍♂️ lähed veeparki rabelema?🙋‍♀️🙋‍♂️ pead karjääris pikniku?🙋‍♀️🙋‍♂️ käid vanglatuuril?Anna siin postituse all sitkematest sõpradest märku ja loosime juba laupäeval (12.06), välja RUMMU Quarry | Prison auhindu:💙 pääsmed veeparki (4 x 4’le)💙 piknikukorvid kohvikusse (2 x 2’le)💙 pileteid vanglatuuridele (4 x 4’le)💙 päevapiletid karjääri (4 x 4’le)Tule Rummu!📷 aitäh @augarturphoto#rummu#rummuquarry#visitrummu#visitharju#rummukarjäär#rummuwaterpark#rummucafe#rummusummer

Kloogaranna volleväljakud

Rannavolleväljakud said piirjooned

Tänasele päevale sai sõna otseses mõttes jooned ümber tõmmatud. Kloogaranna rannavolleväljakud said tänu tegusatele abilistele piirjooned. 🏐☺️Suur aitäh ja sügav kummardus Eesti õhuvägi / Estonian Air Force teenistujatele ning Lääne-Harju vallavalitsuse töötajatele, kelle abita tänane päikest täis päev oleks täielikult vett vedama läinud. 🤝😎

Red Bull - Slack Warrior

Red Bull Slack Warrior / Rummu

Jaan Roose ja Red Bull Events kavandavad Rummul midagi väga ägedat … 🤘

Red Bull Slack Warrior toob Rummu karjääri kokku 12 maailma parimat slacklinerit kümnest erinevast riigist. Lisaks Eesti võistlejatele tulevad sportlased ka näiteks Brasiiliast, Tšiilist ja Saksamaalt.
Tegemist on 1vs1 võistlusega, kus sportlased lastakse rajale kahekesi ning rõhk on trikitamise asemel kiirusel ja osavusel.Esimestes voorudes võisteldakse aja peale ning oluline on läbida rada ja takistused võimalikult kiiresti vette kukkumata. See tähendab, et esimestes voorudest liigutakse edasi parimate aegade põhjal, finaalides näeme aga alles jäänud võistlejaid võistlemas selle peale kes enne raja lõppu jõuab.Unikaalse veekogu peale ehitatud rada on kokku pandud erinevatest slacklinedest ja elementidest. Võistlust viib läbi Friedi Kühne, mitmekordne maailmarekordi hoidja highline’is ja kui tegemist on nii kihvti seltskonnaga siis saab garanteerida, et tuleb adrenaliinirohke ja põnev võistlus.Hoia üritusel silma peal, sest jagame siin ja ka @redbullestonia Instagrami kontol olulist infot nii ürituse, osalejate kui ka muu põneva kohta. Üritus on kõigile tasuta!
www.redbull.ee/slackwarrior****Red Bull Slack Warrior brings together 12 of the best Slackliners from ten different countries. The event, that takes place in the Rummu quarry, will host participants from Estonia but also for example from Brazil, Chile and Germany.
The competition has a 1vs1 format, where the athletes will be on the track two people at the time and the focus is on speed and agility instead of the traditional tricks.In the first rounds the athletes will compete against time and it is important to cross the track and obstacles as quickly as possible without falling into the water. This means that the first rounds will be advanced according to the best times, but in the finals, we will see the remaining competitors competing against who will finish the track first.Built on the unique blue lagoon of Rummu quarry, the trail is assembled from various slacklines and elements. The competition is hosted by Friedi Kühne, a multiple world record holder in highline. When the company is this good, it’s guaranteed that there will be an adrenaline-filled and exciting competition.Keep an eye on the event, because we will be sharing important information about the event, participants and other exciting things here and on our @redbullestonia Instagram account.The admission to the event is free for everyone!
www.redbull.ee/slackwarrior

Tenniseväljak Vasalemmas

Vasalemma, renoveeritud, tenniseväljak.

Sobivalt Roland Garros ajaks valmis Vasalemma, täielikult renoveeritud, tenniseväljak. Esialgu võib väljakul esineda ebatasasusi, kuid sellegi poolest julgen öelda, et parim liivaväljak Eestis.Lääne-Harju elanikele mängimine tasuta. Kui on puudu palle või kaks reketit, siis saan laenata.Eratundide/grupitrennide osas võtke ühendust.

Madalseiklusrada

Rummu lasteaia madalseiklusrada

Valmis Rummu Lasteaed Lepatriinu laste madalseiklusrada, mille ehitas Seiklusring OÜ.Rada võimaldab lastel harjutada eelkõige tasakaalu, täpsust ja harjuda kõrgusega. Teatavasti on lastel olemas loomulik huvi ronimise ja turnimise vastu ning seiklusrada on suurepärane vahend iseenda proovilepanekuks.Seiklusraja ehituseks on kasutatud territooriumil olevaid männipuid, mis on väga head ja sobivaimad puud seiklusraja ehituseks.

Puudele on rada kinnitatud viisil, mis ei vigasta neid. Rada on mitmeosalisene ja seda saavad kasutada lapsed vanuses 4-7a. ainult lapsevanema või õpetaja juuresolekul, järelvalvel ning julgestamisel. Harjutuste platvorme on 5, mis on omavahel ühendatud erinevate tross-sildadega ja nende kõrgus maapinnast on 50 kuni 60 cm. Lisaks on paigaldatud ka 3 harjutust ilma platvormideta, milleks on 2 tasakaaluliini ja 1 tasakaalusild, mille küljes on lisa tasakaalu hoidmise trossid. Veidi eemal on trosslaskumine.

Täname Seiklusring OÜ, kes jõudis lõpuks ideest teostuseni ning lapsed koos õpetajatega on väga rahul antud tulemusega. Samuti suured tänusõnad Lääne-Harju Spordikeskuse juhi Tiit Tikenbergile, kes oli selle idee eestvedaja. Seiklusrada on eelkõige Rummu lasteaia laste kasutuses.Vahva ja ohutu seiklemise tagamiseks on kehtestatud reeglid. Seiklusrada on videovalve all.