MyBody.ee

Hei Sina, Noor või Vana

Lääne-Harju Spordikeskus kutsub kõiki Lääne-Harju vald elanikke suve poole sammuma ja osa võtma liikumisväljakutses “Kogu samme”. Kampaania on FitSphere äpi põhine ning kestab 1. maist kuni 31. maini. Kõigi 250 000 sammupiiri ületanute vahel loositakse välja 5 MyBody.ee kinkekotti hea ja vajalikuga.

𝐌𝐢𝐝𝐚 𝐭𝐞𝐡𝐚, 𝐞𝐭 𝐯𝐚̈𝐥𝐣𝐚𝐤𝐮𝐭𝐬𝐞𝐬 𝐨𝐬𝐚𝐥𝐞𝐝𝐚⁉️
✅ Tõmba telefoni FitSphere rakendus.
✅ Veendu, et androidi seadme korral on Sinu telefonis olemas ka Google Fit ning IOS’I puhul Apple Health.
✅ Äppi registreerides märgi kindlasti elukohaks Lääne-Harju vald.
✅ Leia võistluste hulgast Lääne-Harju Spordikeskuse võistlus “Kogu samme” ning registreeri / osale võistlusel.
✅ Ole aktiivne ja kogu samme!
✅ Vaheta iga 24 tunni tagant sammud punktideks. Seda saad teha äpi pealehel. Ainult siis läheb liikumine võistluse arvestusse.

Wasalemma Disc Golf

Uus hooaeg Wasalemma Discolfi pargis

Hakkab pihta uus nädalamängude hooaeg Wasalemma Discolfi pargis. Sel hooajal tuleb meile appi auhindadega ka Elidor Elektritööd OÜ. Tänu sellele saab osaleda lausa VIIES erinevas divisjonis.

Divisjonide valik: Oskajad Mehed 900+Mõnusad Mehed 800-899Õppivad Mehed – 799 Tublid Naised, Lapsed (kuni 14a tasuta). Nädalamängud hakkavad olema ikka teisipäeviti 18.30. Esimene mäng 3. mai. Võistlus toimub juba eelmisest aastast tuttaval rajal ja läbitakse 2 korda.

Osavõtu tasu 5.-, millest 1 EUR läheb HIO (Hole In One) potti. Iga divisjoni võitjale uus ketas omal valikul meie auhinnakastist. Tule julgelt mängima ja võta sõbrad kaasa. Auhinnad paneb välja Wasalemma Discolfi Park ja Elidor Elektritööd OÜ.

Registreerida saab kohapeal (registreerimine lõpeb 15min enne mängu algust) ja https://discgolfmetrix.com/2080364

spordiklubi Kets

Spordiklubi Kets toimetab ka koolivaheajal

Koolivaheajal me ei puhka. 🙂Hea meel on tõdeda, et Harju-Risti pallitrennid on oma tee leidnud laste südamesse. Erinevad pallimängud, lahe seltskond, kohaliku kogukonna toetus ning asjalik treener – loovad mõnusa kompoti edukaks ja huvitavaks sporditegevuseks Harju-Risti koolis.

Toetus

Võit algab toetusest!

Täna saabus Vasalemma staadioni juurde üks hädavajalik merekonteiner, milles staadioni hoolduseks tarvilikke vahendeid saab hoiustada. Konteineriga toetas meid CRONIMET Nordic OÜ♻️. Pole esimene kord, kui see firma meid toetanud on. Väga suure panuse andis ettevõte aasta aega tagasi avatud pumptracki/skateparki valmimiseks Paldiskis. Suur tänu

saalihoki

Tulge ja proovige saalihokit!

Väga aus olla on trennigrupp juba täis, aga kedagi ära küll ajama ei hakkaks. Selle hooaja trennid kestavad mai lõpuni.

Reedeti Padise Põhikooli spordihoones 17:15-18:30

„Saalihoki on sündmusterohke mäng, võrreldes jäähokiga visatakse keskmiselt rohkem väravaid. Harrastajate arv üha kasvab, spordiala areneb ja on just Põhja-Euroopas väga populaarne. Mäng on hoogne ja ka trenniga alustavatele lastele põnev. Samuti ei kulu selle harrastamiseks palju raha“ Pilt üleeilsest trennist, kus vägesid juhatas treener Andres Sepp, kes on võtnud saalihokis auhindu just väravavahina. Väga aus olla on trennigrupp juba täis, aga kedagi ära küll ajama ei hakkaks. Tulge ja proovige.

Selle hooaja trennid kestavad mai lõpuni. Reedeti Padise Põhikooli spordihoones 17:15-18:30. Suure huvi tõttu võtame järgmine hooaeg suuremalt ette, rohkem trenne ja ka võistlusi ja linnalaagreid ning külalistreenereid.

Aerobike Filter Temposari

AeroBike Filtri Temposari, Padise etapp

Eile toimunud AeroBike Filtri Temposarja võib pidada mitmes mõttes ajalooliseks. Üheks põhjuseks on see, et Eesti vanima temposõidu sari sai oma nimistusse Padise etapi. Teiseks nii Filtri Temposarja mõttes ja võibolla ka Eesti jalgratta ajaloos avati esmakordselt vanuseklass M/N80. M80 võistlusklassis võistles 80.aastane Jüri Juul. Kokku võttis eilselt võistluselt osa ligikaudu 200 osalejat, millest 150 läbisid rattaga 22km ning 50 jooksjat 3km.

Jüriöö jooks

Rummu Lasteaed Lepatriinu Jüriöö jooks

Lasteaia lapsed käisid täna Vasalemma Põhikooli staadionil. Korraldasime etteruttavalt jüriöö jooksu neile 😊182 meetrit jooksid väiksemad 🥳 ja suuremad lapsed uskumatud 728 m 😮💪Väga tublid sportlased 🥇Auhinnaks kõigile mahlajook 🧃