Vabaduse matk Rummul

Corrie Ten Boom on öelnud: ”𝐀𝐢𝐧𝐮𝐥𝐭 𝐯𝐚𝐧𝐠𝐥𝐚𝐬 𝐯𝐢𝐢𝐛𝐢𝐧𝐮𝐢𝐥𝐞 𝐨𝐧 𝐯𝐚𝐛𝐚𝐝𝐮𝐬𝐞𝐥 𝐧𝐢𝐢 𝐬𝐮𝐮𝐫 𝐭𝐚̈𝐡𝐞𝐧𝐝𝐮𝐬.”

Iga päev torti süües ei pruugi sünnipäevatort enam eriline tunduda. Elades meie vabas Eestis, tunduvad meid ümbritsevad piiramatud võimalused ja valikud nii harjumuspärased ning igapäevased. Arvatavasti ei mõtiskle meist paljud igapäevaselt, kui kallis ja väärtuslik vabadus meie jaoks on. Võtame seda iseenesest mõistetavana – justkui sööksime torti iga päev.
Kontrastide tajumine elus aitab mõista etemini seda, mida väärtustame. Eesti Vabariigi aastapäev on see päev, mil on sobiv tajuda vastandeid, mis aitavad mõista paremini vabaduse väärtust. Seetõttu seamegi oma sammud teispool vabadusemüüri – Murru vanglasse.
𝐊𝐮𝐢 𝐩𝐚𝐥𝐣𝐮 𝐢𝐡𝐤𝐚𝐬𝐢𝐝 𝐣𝐚 𝐯𝐚̈𝐚̈𝐫𝐭𝐮𝐬𝐭𝐚𝐬𝐢𝐝 𝐌𝐮𝐫𝐫𝐮 𝐯𝐚𝐧𝐠𝐥𝐚𝐬 𝐯𝐢𝐢𝐛𝐢𝐧𝐮𝐝 𝐯𝐚𝐛𝐚𝐝𝐮𝐬𝐭 …? Sellele ja veel paljudele teistele küsimustele jagab meile 𝐯𝐚𝐬𝐭𝐮𝐬𝐞𝐢𝐝, 𝐯𝐚𝐚𝐭𝐞𝐧𝐮𝐫𝐤𝐢, 𝐥𝐮𝐠𝐮𝐬𝐢𝐝 𝐧𝐢𝐧𝐠 𝐬𝐚𝐥𝐚𝐝𝐮𝐬𝐢 𝐌𝐮𝐫𝐫𝐮 𝐯𝐚𝐧𝐠𝐥𝐚 𝐣𝐮𝐡𝐭 𝐆𝐮𝐧𝐧𝐚𝐫 𝐁𝐞𝐫𝐠𝐯𝐚𝐥𝐝.
Vabaduse matka näol on tegemist heategevusliku matkaseeria “Liigume laste ja tervise heaks” esimese matkaga. Matkale võtame kaasa kogumiskasti, kuhu soovijad saavad annetuse jätta. Matkade ja ürituste jooksul kogutud annetused anname üle Lastehaigla Toetusfondile 17.novembril enneaegse sünni päeval enneaegselt sündinud laste toetuseks.

𝟐𝟒.𝐯𝐞𝐞𝐛𝐫𝐮𝐚𝐫𝐢𝐥 𝐭𝐨𝐢𝐦𝐮𝐯𝐚 𝐦𝐚𝐭𝐤𝐚 𝐚𝐥𝐠𝐮𝐬 𝐤𝐞𝐥𝐥 𝟏𝟏.𝟎𝟎 𝐌𝐮𝐫𝐫𝐮 𝐯𝐚𝐧𝐠𝐥𝐚 𝐯𝐚̈𝐫𝐚𝐯𝐚𝐬𝐭.