Vägilase jooks tulekul

Ükspäev avastasin, et D-vitamiini varud on otsas. Üleeile pärastlõunal tellisin toidulisandite poest Fit360.ee uue koguse, mis aitab kenasti päikselise kevade saabumiseni välja🌞.

Eile hommikul tuli sõnum Omniva pakiautomaadilt, kes mind pakile järgi ootas. Ma mõtlesin, et midaasja – ei ole võimalik, et vitamiinid juba kohal.

Peale päevatoimetusi jõudsin lõpuks pakile järgi ja ei olnudki vitamiinid – hoopis kingitus ja tänu Seiklushunt`ilt 2023.aasta meeldiva koostöö eest (tänutunne on vastastikune🙏). Tõsi ta on – Seiklushundi tiimi ja Lääne-Harju vald tiimiga on mõnigi puud soola koos ära söödud.

Üheks ühise soolasöömise maamärgiks võib pidada Rummut ⛰, kus toimus Vägilase jooks möödunud aastal. Tahaks, et sama püsivaks nagu on loomult maamärgid, saab ka Vägilase jooksu Rummu etapp. Aga taevamärgid näitavad küll selles suunas, et nii ägedaid asju ja veel ägedamate inimestega koos asju mitte teha on lausa patt. Ja patt oleks ka ülivingetest kogemustest ilma jääda. Sellistest kogemustest, millest meil on lugusid rääkida ja mis meist endist lugusid räägivad.

9.juunil toimub Vägilase Jooks Rummu – vaadates möödunud aasta pilte ja meenutusi võib küll kindlalt väita, et see on sündmus, mis räägib enda ja osalejate eest.

Ja ega see 9.juuni ja Vägilaseks saamine enam mägede taga pole…või kui on, siis Rummu mäe taga…

Aaa – ja sain ka eile lõunal FIT360 kirja, et pakk on koos ja teele pandud 😊

Vägilase Jooks Rummu 2023 pildipank
👇👇👇
https://www.flickr.com/…/7217772030916…/with/52985831836