Discgolf

Vasalemma Discgolfar

20aastane Vasalemmast pärit discgolfi talent Mauri Villmann käis 6.-9. oktoobril USA discgolfi lahtistel meistrivõistlustel MPO klassist Eestit esindamas.

Mauri on spordialaga tegelenud kuus aastat ning võitnud selle aja jooksul mitmeid suuri ja väiksemaid võistlusi Eestis ja ka Euroopas.

USA lahtised meistrivõistlus oli tema esimene nii suur võistlus, kus ta pidi minema vastamisi maailma tippudega. Neli päeva kestnud võitslustel jättis ta kaugele seljataha palju temaga samal reitingutasemel olnud võisteljaid. Kokkuvõttes lõpetas Mauri võistluse 59. kohal ja on tulemusega ise väga rahul. Saavutatud tulemus tõstis Mauri Disc Golf Metrixi platformi maailma parima saja mängija reitingutabelis lausa 16. kohale.

Vasalemma discgolfiraja arendaja Artur Mölder aitab Maurile uueks hooajaaks sponsoreid leida, kes võistlus-ja võidujanulise talendi teekonda maailma tipuks toetaksid.

Lääne-Harju Spordikeskus hoolitseb ikka selle eest, et meil vallas oleks piisavalt discgolfi radu, mis sobiksid nii harrastajatele kui ka meistersportlastele.