Suur ja südamlik tervitus kõigile spordisõpradele!

Täna oli meil au ja rõõm kogeda Lääne-Harju Liikumissari esimese etapi võimsat energiat ja entusiasmi Keila-Joal. Kokku kogunes 2️⃣9️⃣7️⃣ vaprat jooksusõpra, kes oma jalgadega mööda radu tormasid ja meie üritusele elu sisse puhusid.

Tahaksime väljendada sügavat tänu kõigile, kes aitasid selle päeva unustamatuks muuta. Eriline tänu kuulub Lääne-Harju Spordikeskuse tublidele instruktoritele, kes mitte ainult ei toetanud meie üritust, vaid võtsid ka ise rajale ette võidukad sammud.Teie panus oli hindamatu ja andis meile tõelise spordipeo kogemuse.

Samuti ei saa mainimata jätta meie suurepärast koostööpartnerit Logistikapataljon, kes andis oma vabatahtliku tööga suure panuse ürituse õnnestumisse. Teie ajateenijate pühendumus ja abivalmidus tegid meile kõigile suurt rõõmu ning olid tõeliseks eeskujuks.

Järgmine etapp meie põnevas seikluses toimub 1. juunil Padisel.
Seega, kallid sõbrad, ärge jätke võimalust kasutamata! Olge kohal ja nautige koos meiega järgmist adrenaliinirohket väljakutset
Pane ennast juba täna kirja ja liitu meiega uue seikluse alguses! Koos saame teha imesid ja luua unustamatuid mälestusi!

❗️Liikumissarja teine etapp toimub 1.juunil Padisel. Pane ennast kirja www.lhjooks.ee